Lámete si v tomto období hlavu nad vianočným darčekom pre klientov či benefitom pre zamestnancov? Skvelým tipom je voucher na jazdy taxíkmi s našou HOPIN aplikáciou. Jeho hodnota je ľubovoľná, môžete ho personalizovať a odoslať aj elektronicky.

Darček vo forme promo kódu do HOPIN aplikácie

Vouchre či darčekové poukazy sú veľmi obľúbeným darčekom, pretože ich môžu obdarovaní využiť vtedy, keď sa im to hodí, môžete ich odoslať elektronicky a ak preferujete osobnejšiu formu, stačí použiť tlačenú darčekovú grafiku. Formou darčekovej poukážky môžete darovať aj promo kód na jazdy s našou HOPIN aplikáciou. Jazdy pritom môžu obdarovaní využiť už počas vianočných sviatkov na cestu za blízkymi alebo kedykoľvek počas roka.

Darček formou promo kódu môžete využiť aj na poslednú chvíľu, pretože jeho nastavenie trvá iba niekoľko minút a promo kódy vám poskytneme obratom.

Zakúpenie promo kódov aktuálne poskytujeme iba s možnosťou platby na faktúru.

Znenie promo kódov, ich hodnota a platnosť je na vás

Využívanie promo kódov v našej HOPIN aplikácii je veľmi populárne a to najmä z týchto dôvodov:
– zvolíte si ľubovoľné znenie promo kódu
– môžeme vám vytvoriť jeden spoločný promo kód (počet aktivácií je možné obmedziť) alebo unikátne promo kódy pre každého obdarovaného zvlášť (časť promo kódu môžu tvoriť vami zvolené písmená/čísla)
– hodnota promo kódu je rovnako ľubovoľná – zadanie promo kódu do aplikácie pridá obdarovanému kredit, z ktorého sa mu postupne odrátava suma jazdného (prípad, keď je suma jazdného vyššia ako hodnota kreditu je opísaný nižšie)
– platnosť promo kódov je možné obmedziť na konkrétne obdobie či hodiny

Zamestnancom, obchodným partnerom a obdarovaným môžete napísať aj milý odkaz. Zobrazí sa pri samotnej hodnote vouchra.

V prípade, že nemáte možnosti na grafické úpravy, ponúkame vám na výber z 3 dizajnov voucherov (formát DL) v žltej, čiernej a bielej verzii.

Ako to presne funguje? Chcete vedieť viac a máte záujem o promo kódy na jazdy s HOPIN aplikáciou, ktoré môžete darovať ako voucher?