S aktualizáciou HOPIN aplikácie prinášame novinky, s ktorými máte opäť možnosť jednoduchšie a komfortnejšie cestovať. S profilom HOPIN Parking si môžete zakúpiť parkovací lístok, so službou EKO si objednať e-auto, máte možnosť vytvoriť časovú objednávku a s vybranými filtrami si prispôsobíte jazdu podľa svojich preferencií. Aktualizujte si aplikáciu HOPIN na verziu 6.1 a vyššiu.

HOPIN Parking

S HOPIN aplikáciou máte dopravu v meste pod palcom a cestujete jednoduchšie. Aktuálne v spolupráci s mestom Bratislava v rámci projektu Bratislavský parkovací asistent PAAS si môžete cez HOPIN aplikáciu zakúpiť parkovací lístok. Jednoducho si vyberiete zónu na parkovanie, čas, počas ktorého chcete parkovať a zadáte v profile EČV vozidla. Zaplatiť za parking môžete v aplikácii cez platobnú kartu alebo e-peňaženku. Profil v HOPIN aplikácii si môžete synchronizovať s existujúcim účtom PAAS.

Viac sa dozviete na stránke PAAS.sk alebo na našej stránke www.hopintaxi.com/parking

Služba EKO

Medzi služby Economy a Tutti Frutti sme pridali službu EKO. Automaticky si tak môžete zvoliť jazdu elektrickými alebo hybridnými autami. Cenu za jazdu vidíte ešte pred objednaním vozidla.

Časová objednávka

HOPIN aplikácia poskytuje možnosť automatickej objednávky na vybraný čas. Stačí pred vytvorením objednávky kliknúť na ikonku ciferníka a vybrať si čas a potvrdiť automatickú objednávku. Na vytvorenie časovej objednávky je potrebné mať registrovaný profil a zadané telefónne číslo.

Filtre pred objednávkou jazdy

Vďaka výberu filtrov si môžete prispôsobiť jazdu podľa vlastných preferencií. Stačí si zakliknúť potrebný filter a vašu objednávku vybaví vodič, ktorý spĺňa vybrané parametre. Môžete tak so sebou vziať zvieratko, vopred informujete vodiča o veľkej batožine, odvezie vás vodič s covid passom alebo má k dispozícii detský podsedák. Dokonca je možné objednať si i viac taxíkov naraz.

Aplikácia HOPIN je dostupná pre všetky mobilné platformy v obchodoch App Store, Google Play aj Huawei AppGallery.

d