Hľadáte nový atraktívny a moderný benefit pre svojich zamestnancov? Poskytnite im kredit do HOPIN aplikácie. Popri zdravotnom poistení, stravných lístkov, športových kartách a kultúrnych permanentkách im pomôžete s ľahkou a efektívnou mobilitou v meste. Kredit v HOPINe môžu použiť na taxíky, ale aj parkovné či kuriérske služby.

Flexibilita a pohodlie sú pre nás všetkých veľmi dôležité. Nie každý má vlastné auto, a verejná doprava nemusí byť vždy tou najvhodnejšou alternatívou. HOPIN je známy svojou spoľahlivosťou, rýchlosťou a pohodlím. Pre zamestnancov je to ideálny spôsob, ako sa pohybovať po meste, či už do práce, na schôdzky alebo po pracovnej dobe.

Taxíky sú súčasťou mestskej mobility a preto je poskytnutie kreditu do HOPIN aplikácie pre zamestnancov ideálnym benefitom.

Multifunčkný kredit v HOPIN aplikácii

Cez HOPIN aplikáciu si zamestnanci jednoducho objednajú taxík, ale kredit môžu minúť aj na platbu parkovného v častiach, ktoré patria do systému PAAS a zároveň si objednať kuriérske služby. Taxíky, parkovanie či kuriéri sú k dispozícii 24/7.

Výhody HOPIN kreditu:
– použiteľný na viaceré služby
– tie sú neustále k dispozícii
– atraktívny benefit
– intuitívne použitie cez modernú aplikáciu
– okamžitá implementácia

Ako to funguje?

Existujú 2 spôsoby, ako môžete svojim zamestnancom poskytnúť kredit do HOPIN aplikácie.
1) Formou kreditu do ePeňaženky
– potrebné zaslať e-mailové adresy, na ktoré je kredit priradený
2) Ak máte firemný účet v HOPINe a poskytujete firemné jazdy svojim zamestnancom
– môžete pridať zamestnancom kredit cez firemný portál

V závislosti od objemu kreditu, opakovaného využitia benefitu a ďalších požiadaviek radi poskytneme individuálnu cenotvorbu a prípadnú zľavu.

Ak máte záujem ponúknuť svojim zamestnancom nový benefit, sme pripravení poskytnúť vám naše služby. Budeme veľmi radi, keď nám napíšete.

NAPÍŠTE NÁM EMAIL

Aplikácia HOPIN je dostupná pre všetky mobilné platformy v obchodoch App Store, Google Play aj Huawei AppGallery.

d