Bezpečnosť zákazníkov a profesionálne služby sú kľúčovou prioritou značky HOPIN. Neustále preto hľadáme spôsoby, ako zlepšovať a skvalitňovať našu aplikáciu a poskytované služby. Pre našich vodičov sme aj z tohto dôvodu spustili špeciálny program školy šmyku, aby sme zákazníkom zabezpečili ešte bezpečnejšiu jazdu.

Neustále sledujeme spätnú väzbu a hodnotenia nielen našej aplikácie, ale aj každej jazdy. Vďaka tomu až 89% našich vodičov dosahuje hodnotenie 4,9 hviezdičiek a vyše 50% vodičov až 5 hviezdičiek. Poskytujeme tak najvyššiu kvalitu za výhodnú cenu.

Bezpečnosť zákazníkov na prvom mieste

Našim dlhodobým cieľom je posúvať štandardy v oblasti osobnej dopravy na novú úroveň. Zákazníci si čoraz viac cenia kvalitu a bezpečnosť služieb. Program školenia vodičov na Slovakia Ringu teda nie je len etickou a bezpečnostnou povinnosťou, ale aj strategickou investíciou. Našou ambíciou je, aby sa do školy šmyku zapojil čo najvyšší počet našich partnerských vodičov.

Jazda v nepredvídateľných podmienkach je nevyhnutná súčasť práce vodiča. V rámci školy šmyku na Slovakia Ringu vodiči HOPIN Taxi absolvujú intenzívny kurz, ktorý ich naučí, ako správne reagovať v krízových situáciách. Od osvojenia si základných techník kontroly vozidla až po pokročilé manévre ako je práve kontrola šmyku – všetko je navrhnuté tak, aby vodiči získali dôveru a zručnosti, ktoré potom prenesú do svojich každodenných jázd.

Kľúč k úspechu leží vo vypočutí spätnej väzby

Po každej jazde majú zákazníci možnosť ohodnotiť svojho vodiča v aplikácii. Hodnotenie je rýchle, jednoduché a umožňuje nám skúmať, v čom je možné sa zlepšiť. Na základe tohto hodnotenia môžeme identifikovať slabé miesta v našom servise, ale aj oceniť vodičov, ktorí robia svoju prácu vynikajúco.

Jedným z dôkazov efektivity tohto prístupu je fakt, že až 89% našich vodičov má vynikajúce hodnotenie 4,9 hviezdičiek. Zároveň viac ak polovica vodičov dosiahla hodnotenie 5 hviezdičiek. Toto číslo je pre nás nielen hrdým ukazovateľom kvality našich služieb, ale aj motiváciou k ďalšiemu zlepšovaniu.

Vďaka aktívnemu naslúchaniu potrebám a návrhom zákazníkov sa môžeme zlepšovať a dokážeme poskytovať služby, ktoré sú nielen spoľahlivé, ale aj obľúbené medzi používateľmi. Hodnotenie vodičov a spätná väzba zákazníkov sú pre nás dôležité, a sme radi, že ich môžeme využívať na to, aby sme pre vás boli čoraz spoľahlivejším partnerom na cestách.

Aplikácia HOPIN je dostupná pre všetky mobilné platformy v obchodoch App Store, Google Play aj Huawei AppGallery.

d