Pamätáš si časy, keď si si ani len taxík nemohol objednať bez toho, aby si mal pri sebe dostatočnú hotovosť? Tento problém už s HOPINOM vôbec riešiť nemusíš. Ak potrebuješ rýchly odvoz, spôsob, akým zaň zaplatíš ťa môže trápiť na úplne poslednom mieste. S HOPINOM totiž môžeš platiť nie len v hotovosti, ale aj kartou a je len na tebe, aký typ platby si vyberieš. Všetci naši taxikári ti vyhovejú.

Aplikácia HOPIN je k dispozícii pre Android a iOS.

Stiahni si HOPIN

Zabudni tiež na komplikované nastavovania. Stačí zadať číslo platobnej karty, z ktorej ti bude automaticky stiahnutých 10 centov. Neľakaj sa, je to len na kontrolu. HOPIN ti nezostane nič dlžný a 10 centov ti okamžite po overení platby odošle späť na tvoj kartový účet. Hotovo! V objednaní taxíka a zaplatení kartou ti už nič nebráni. Alebo predsa?

Nezbieraj viac bločky za taxík, vytvor si firemný profil

Čo, ak potrebuješ objednať taxík pre svojich zamestnancov? Žiaden problém. HOPIN je tu aj pre firmy, ktorým ponúka jednoduchú správu firemných jázd. S HOPINOM môže mať aj tvoja firma vo svojom účte priradený aj neobmedzený počet zamestnancov, ktorí budú môcť čerpať benefit okamžitého objednávania taxíka cez mobilnú aplikáciu. Zamestnanci nebudú musieť riešiť firemné kreditky, hotovosť a preplácanie pokladničných dokladov. To všetko je dnes už minulosťou.

Ako firemný zákazník máš k dispozícii mobilnú aplikáciu pre objednávanie taxíku pre všetkých zamestnancov, detailné štatistiky vrátane prehľadu jázd, ale aj nástroj na vytvorenie pravidiel pre využívanie jázd svojimi zamestnancami. A opäť – žiadna skrytá finta, žiadna firemná kreditka, žiadne starosti. Každú uskutočnenú jazdu automaticky pripíšeme na účet tvojej firmy a na konci mesiaca vystavíme jednu faktúru za celú firmu. Môže byť ešte niečo jednoduchšie? Odpoveď asi poznáš aj sám… (nie nemôže)