Spustili sme pre vás jednoduchý internetový obchod HOPIN SHOP, na ktorom nájdete chutné potraviny a drogériu a rôzne druhy prevádzok.

HOPIN aplikáciu však môžete využiť i na individuálny nákup v prevádzkach, ktoré sa nenachádzajú na našom internetovom obchode. Vyskúšajte si NÁKUP A JEHO DORUČENIE. Služba je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí chcú využiť bezpečný a pohodlný spôsob, ako nakúpiť základné potraviny a nechať si ich priniesť až domov. Platiť môžete v hotovosti alebo kartou cez aplikáciu. Po potvrdení objednávky sa jednoducho telefonicky dohodnete priamo s vodičom.

Na základe aktuálnych opatrení pred šírením koronavírusu je zakázané pre taxislužby poskytovať prepravu osôb. Preto prinášame úplne novú funkcionalitu.

Ako funguje NÁKUP A JEHO DORUČENIE?

V zásade rovnako ako HOPIN kuriér, rozdiel je najmä v štartovacej a cieľovej adrese.

1) – môžete si vybrať, či chcete platiť v hotovosti alebo kartou (ak chcete platiť kartou cez aplikáciu, pokračujte na bod 2., ak chcete platiť v hotovosti, preskočte na bod 3.)

2) – v aplikácii HOPIN je potrebné mať registrovaný profil a platobnú kartu
presný návod, ako si zaregistrovať platobnú kartu, nájdete na našej stránke v časti pomoc: https://hopintaxi.com/help/ )

3) – zadajte ŠTARTovaciu adresu – adresa obchodu, v ktorom chcete, aby vodič nakúpil

4) – do CIEĽA vypĺňate adresu, na ktorú chcete nákup doručiť

5) – po potvrdení adries si vyberte spôsob platby za službu:
•  v hotovosti pri doručení a preberaní nákupu
•  alebo cez aplikáciu platobnou kartou po doručení a preberaní nákupu

6) – potom už len odošlite objednávku

7) – po prijatí objednávky vodičom mu zavolajte pre upresnenie, čo všetko chcete nakúpiť (pre kontaktovanie vodiča kliknite na ikonku správy vpravo dole a následne na ikonku telefónu – telefonicky sa spojíte s vodičom) – v opačnom prípade bude objednávka zrušená

Ako sa počíta cena?

Cena služby NÁKUP A JEHO DORUČENIE sa počíta zrátaním troch položiek:

1) JAZDNÉ – vyplnením ŠTARTU a CIEĽA vopred vyrátame fixnú cenu za doručenie nákupu

2) cena služby NAKUPOVANIE
. pre Bratislavu = fixných 7 € (pripočítava sa k finálnej cene objednávky – je to cena za fyzicky strávený čas v obchode)
. pre ostatné mestá = fixných 3,5 € (pripočítava sa k finálnej cene objednávky – je to cena za fyzicky strávený čas v obchode)

3) k výslednej cene objednávky sa priráta i samotná cena nákupu. Dokladom je fiškálny účet z registračnej pokladne z danej prevádzky s vami požadovaným tovarom.

– po doručení na CIEĽOVÚ adresu zaplatíte formou, ktorú ste si zvolili na začiatku – v hotovosti alebo platobnou kartou cez aplikáciu HOPIN

– doručuje sa pred dom či panelák, nie priamo do bytu, vyzdvihnutie prebieha pri vozidle (ak sa po telefóne nedohodne inak)

Služba NÁKUP A JEHO DORUČENIE slúži predovšetkým na menšie nákupy, predovšetkým základných (najmä balených) potravín a nevyhnutných potrieb, do maximálnej sumy 30 €. Veríme, že vám touto službou pomôžeme v aktuálnej situácii zjednodušiť každodenný život.

Preventívne a bezpečnostné opatrenia:
V týchto dňoch ešte intenzívnejšie komunikujeme s vodičmi a snažíme sa ich informovať o aktuálnom dianí a sprostredkovať zákazníkom čo najbezpečnejšiu službu. Vodiči sú poučení, ako sa v aktuálnom stave správať, aké zásady dodržiavať – tie sme zároveň konzultovali s odborníkom. Vozidlá pravidelne vetrajú a dezinfikujú (predovšetkým miesta, ktorých sa zákazníci bežne najviac dotýkajú). Medzi objednávkami si dávajú prestávky na vetranie a čas na oddych a predýchanie. A to najdôležitejšie – zaviedli sme povinnosť u vodičov nosiť ochranné rúška (či inú ochranu tváre) a ochranné rukavice.

Upozornenie:
Z dôvodu nariadenia ústredného krízového štábu sa v aktuálnej mimoriadnej situácii zakazuje využívať taxislužbu na prepravu osôb. Žiadame o rešpektovanie tohto nariadenia.