Počas leta sme si pre teba pripravili skvelú akciu. Vo vybraných taxíkoch, ktoré sú označené pinom s logom Dolného Rakúska, si môžeš vziať cyklomapu Dolného Rakúska, ktorá obsahuje najmä veľkú mapu značených cyklotrás dolnorakúskeho kraja, ale aj tipy na rôzne cyklovýlety a zaujímavé miesta.

Každý taxík má obmedzený počet máp, preto neváhaj a keď na označený taxík narazíš, určite si mapu vypýtaj. Akcia bude prebiehať, až kým vodiči všetky mapy nerozdajú.

Čo cyklomapa Dolného Rakúska obsahuje?
V historickom srdci Rakúska spája husto prepletená sieť cyklistických chodníkov očarujúce kultúrne dedičstvo a neobyčajnú rozmanitosť krajiny.
Výnimočný zážitok z cyklistiky ponúka 10 TOP cyklotrás, ktoré sú vďaka výbornému značeniu, hustej železničnej sieti, mnohým pohostinstvám a viecham, ako aj servisným zastávkam zárukou príjemného výletu či úžasnej dovolenky na bicykli. Nadšenci horskej cyklistiky tu tiež nájdu tie najlepšie podmienky: ľahšie trasy pre začiatočníkov a zjazdy pre pokročilých cyklistov vedú najkrajšími časťami krajiny – popri Dunaji, cez lesy v oblasti Waldviertel, zvlneným regiónom Mostviertel alebo cez vinohrady oblasti Weinviertel.

Chceš mať mapu online alebo si ju stiahnuť?
Cyklomapa Dolného Rakúska je dostupná aj online, stiahnuť si ju môžeš do telefónu alebo počítača tu: https://www.dolne-rakusko.info/cyklistika

Kampaň vznikla v spolupráci s regiónom Dolné Rakúsko. www.dolne-rakusko.info