Ľudí vo väčších mestách trápia čoraz väčšie zápchy a narastajúce problémy s parkovaním. Ako znížiť počet áut a vyprázdniť parkoviská?

Jasným riešením je taxi aplikácia HOPIN TAXI v Bratislave. Vďaka množstvu taxíkov, jednoduchej aplikácii, bezpečným autám a výhodným cenám sa okamžite odveziete kamkoľvek potrebujete a ešte aj ušetríte.

Taxík vs. auto

Jeden taxikár v Bratislave vybaví denne v priemere 13 objednávok*. To znamená, že každý taxikár môže mesto odľahčiť o minimálne 13 áut. V zápche bude stáť o 13 áut menej a zároveň sa uvoľní priestor 13 parkovacích miest v meste. Čím je v meste menej áut, tým voľnejšie sú ulice, parkoviská a úseky vhodné na parkovanie.

Jedným z možných riešení na zníženie počtu áut v meste je využívanie alternatívnych druhov dopravy, medzi ktoré sa bezpochyby zaraďuje najpoužívanejšia taxi aplikácia HOPIN TAXI. Prvú slovenskú aplikáciu na objednávanie taxíkov nájdete na všetkých najobľúbenejších operačných systémoch pre smartfóny. Po rýchlej inštalácii máte k dispozícii najviac taxíkov v Bratislave.

Výhodná cena jazdy

Aplikácia HOPIN TAXI garantuje maximálnu cenu €0.60 za kilometer pri jazde taxíkom v Bratislave. Aplikácia tiež ponúka rôzne filtre, ktorými si sami vyberiete, akým taxíkom sa chcete odviezť. Jedným z filtrov môžete ovplyvniť aj výslednú cenu, ktorú za taxík zaplatíte. Stačí, ak si doň zadáte maximálnu sumu, ktorú ste ochotní za 1 km zaplatiť.

Priemerná cena je však veľmi výhodná, pohybuje sa okolo 0,54 €/km. Ak by ste chceli vedieť, koľko bude stáť celá vaša cesta, stačí do aplikácie zadať štart i cieľ jazdy a aplikácia vám vypočíta približnú hodnotu. Jednou z výhod aplikácie je, že si môžete vybrať, či chcete za jazdu zaplatiť v hotovosti alebo kartou.

Taxík bez čakania

HOPIN TAXI aplikácia spolupracuje so stovkami taxikárov, preto zákazník priemerne čaká na taxík iba 3-4 minúty a dojazd meria približne 1 km. Po potvrdení objednávky zákazník presne vidí, o koľko minút po neho taxík príde. Ak sa práve nachádza doma alebo v kaviarni, von vyjde až vtedy, keď bude taxík priamo na mieste. Zároveň na mape aplikácie v reálnom čase sleduje, ako sa k nemu taxík blíži.ň

hopin

 

Zaujíma nás práve váš názor

Chcete vyjadriť svoj názor? Neboli ste úplne spokojní? Zabudli ste si osobnú vec v taxíku? Vďaka funkcii hodnotenia jednotlivých jázd nám môžete dať vedieť, či naše prepravné služby splnili vaše očakávania alebo nie. Na konci každej jazdy Vás aplikácia automaticky požiada o spätnú väzbu. Rovnako nás môžete kontaktovať cez aplikáciu (Menu/Kontakt/Poslať správu Hopin) a podeliť sa s nami o vaše postrehy, výhrady či pochvaly.

Ak sa stane, že si niečo zákazník v aute zabudne, rovnako nám môže napísať cez aplikáciu, kontaktný formulár na stránke alebo môže využiť oficiálnu Facebook stránku HOPINTAXI. Vďaka rýchlej spätnej väzbe sa až 99% stratených predmetov k zákazníkom vráti.

HOPIN TAXI aplikácia aj do budúcna pripravuje ďalšie spôsoby, ako zrýchliť, uľahčiť a zefektívniť prepravu v meste i mimo neho.

 

Stiahni si HOPIN

* priemerný počet vybavených objednávok cez aplikáciu HOPIN TAXI počas roka 2016