Ak ste fanúšikmi vianočných a adventných trhov, máme pre vás skvelú správu. V našich vybraných taxíkoch môžete nájsť adventný kalendár trhov neďalekého dolnorakúskeho kraja. V čase blížiacich sa Vianoc sa v Dolnom Rakúsku otvárajú brány zámkov, kláštorov a kováčskych dielní. Vďaka nádhernému prostrediu, ktoré dotvárajú staré múry a jedinečné prírodné krásy, je ponuka Dolného Rakúska naozaj výnimočná. Staré zvyky, na ktoré sa vo vianočnom zhone často zabúda, tu zažijete takmer na každom kroku. Vďaka výhodnej polohe v okolí hlavného mesta Viedne sú dolnorakúske adventné trhy ľahko dostupné – verejnou dopravou aj autom.

Každý taxík má obmedzený počet kalendárov, preto neváhajte a keď na označený taxík narazíte, určite si kalendár vypýtajte. Akcia bude prebiehať, až kým vodiči všetky kalendáre nerozdajú.

Čo v kalendári adventných trhov Dolného Rakúska nájdete?
Kalendár je rozdelený do niekoľkých častí podľa jednotlivých regiónov Dolného Rakúska. Nájdete v ňom tipy na adventné trhy nie len v okolí Viedne, ale aj vo Wachau, Viedenskom lese, Weinvierteli, Mostvierteli, Waldvierteli či Viedenských Alpách. Inpširácie na výlety, tradičné vianočné recepty, krásne fotografie a predovšetkým veľký zoznam jednotlivých trhov.

Chcete mať kalendár online alebo si ju stiahnuť?
Mapa adventných trhov Dolného Rakúska je dostupná aj online, stiahnuť si ju môžeš do telefónu alebo počítača tu:
https://www.dolne-rakusko.info/online-katalog-vianocnych-trhov-na-prehliadanie

Kampaň vznikla v spolupráci s regiónom Dolné Rakúsko. www.dolne-rakusko.info