Už tradične sa HOPIN aplikácia počas Dňa narcisov mení na aplikáciu plnú žltých narcisov. Už niekoľko rokov podporujeme túto krásnu zbierku, ktorú organizuje Liga proti rakovine – tento rok sa koná 28. apríla.

Nie je to však len o ikonkách. K zapojeným dobrovoľníkom sa opäť pripoja i vybraní HOPIN vodiči, ktorí budú pomáhať s organizáciou a logistikou počas celého Dňa narcisov.

Deň narcisov je jedinečná verejno-prospešná zbierka Ligy proti rakovine a tento rok sa koná už po 26-krát. Ulice v jediný deň v roku – tentokrát 28. apríla 2022- zaplavia žlté narcisy. Každý, kto si ho pripne na svoj odev, týmto gestom vyjadrí podporu tým, ktorí bojujú s rakovinou. Finančné prostriedky využívame na konkrétnu praktickú pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám na celom Slovensku.

Liga proti rakovine počas celého roka pripravuje projekty a programy, ktorými pomáha pacientom v ich konkrétnych problémoch súvisiacich s ochorením už 32 rokov. Okrem toho sa stará o prevenciu a informovanosť celej verejnosti, podporuje zdravotnícke zariadenia, nemocnice, iné občianske združenia i výskum v oblasti liečby onkologických ochorení.

Ako môžete prispieť?

PRÍSPEVKOM DO POKLADNIČKY
Vhodením dobrovoľného príspevku do pokladničiek dobrovoľníkov v deň konania Dňa narcisov – 28. apríla 2022.

CEZ SMS NA 848
Zaslaním prázdnej SMS na číslo 848 v hodnote 3 EUR v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne od 21.4. do 6.5.2022

Ďalšie možnosti prispievania a všetky informácie nájdete na oficiálnej stránke zbierky https://www.dennarcisov.sk/.