Najnovší update HOPIN aplikácie ťa prekvapí predovšetkým úplne novým dizajnom a rozložením aplikácie. Pribudli nové a užitočné dopravné profily, ktoré ti pomôžu cestovať v meste ešte pohodlnejšie. V tomto blogu sa však pozrieme na to, čo je nové v základnom profile TAXI, v ktorom si môžeš objednať taxík. Nový HOPIN je zatiaľ na stiahnutie pre 50% používateľov operačného systému Android, o pár dní pre iOS používateľov. 

Nový dizajn, obľúbené funkcie

Po otvorení aplikácie uvidíš základnú obrazovku, vynovené tlačidlá a piny. Všetky skvelé možnosti, na ktoré si zvyknutý, sme ponechali a pridali nové. V hlavnom menu si môžeš nastaviť jazyk aplikácie, registrovať sa, pridať platobnú kartu, vidíš všetky svoje predošlé jazdy a môžeš nám napísať. Zaujíma ťa, ako si objednáš taxík? Stačí keď klikneš na potvrdzovacie tlačidlo, zadáš cieľovú adresu a objednáš taxík.

Môžeš si zvoliť spôsob platby – vyber si, či chceš platiť v hotovosti, kartou alebo chceš využiť firemnú jazdu. Takisto si môžeš vybrať typ auta alebo iný filter, vložiť poznámku či vytvoriť objednávku na konkrétny čas.

Na mape nájdeš ikonky alebo zoznam áut a môžeš vytvoriť priamu objednávku pre konkrétny taxík. Po kliknutí na auto vidíš jeho fotografiu a všetky dôležité detaily o cene a vzdialenosti.

Po objednávke alebo počas jazdy môžeš sledovať, ako sa k tebe taxík blíži, aká je aktuálna predpokladaná cena jazdy alebo môžeš vodičovi upresniť miesto vyzdvihnutia cez správu či telefonát.

Nový spôsob hodnotenia

Po každej jazde ťa vyzveme ohodnotiť ju. Môžeš tak vyjadriť svoju spokojnosť či nespokojnosť a my sa tak môžeme neustále zlepšovať. Spätná väzba je pre nás mimoriadne dôležitá. Vďaka novému spôsobu hodnotenia odteraz presne vieme, čo sa ti páči alebo nepáči. Takisto nám po jazde môžeš napísať alebo sa poradiť.

Objednaj si luxusné auto cez profil LIMO

Nový profil LIMO funguje rovnako ako profil TAXI. Veľkým rozdielom je však flotila automobilov, ktorá je k dispozícii. Keď si objednáš taxík v LIMO profile, príde po teba luxusné auto so šoférom v špeciálnom dress-code. Otvorí ti dvere, podrží dážnik, keď prší a v aute sa môžeš občerstviť vodou alebo si prečítať magazín. Odvezú ťa len profesionálni vodiči s tými najlepšími hodnoteniami.

Aktualizuj si HOPIN ešte dnes a môžeš vyskúšať nové funkcie. Klikni nižšie na tlačidlo (cez mobil) a budeš presmerovaný do tvojho Appstoreu, Google Play, WinPhone storu alebo BlackBerry.

Aktualizuj si HOPIN

A toto všetko nájdeš v novej HOPIN aplikácii. Pozri si video:

Pre viac detailov si prečítaj aj blogy:

1) Všetko dôležité o MHD profile 
2) Aký je nový HOPIN?

Taxík si môžeš objednať v Bratislave, Košiciach, Michalovciach, Humennom a v zahraničí v Prahe, Ostrave, Kyjeve, Ľubľane a čoskoro aj v ďalších mestách. S novou HOPIN aplikáciou máš dopravu v meste pod palcom.