Do HOPIN aplikácie sa dostali tajné agentky, aby zachránili svet pred zlom. Keď totiž inžinierka Elena zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala, chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť. Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. Talentované, akčné a zvodné špiónky spolu musia zachrániť svet pred novou hrozbou, pričom dôverovať môžu jedine sebe a svojim schopnostiam.

Naše tajné HOPIN agentky ťa bezpečne odvezú všade kam potrebuješ. Ak ťa vyzdvihne taxík označený logom Charlieho anjelov, zvezie ťa jedna z nich a doručí ti špeciálny odkaz. Štýlové tetovanie so symbolom tajných agentiek.

Počas premiérového víkendu jazdíš so zľavou
Od 14. do 17. novembra môžeš využiť zľavu na jazdy s HOPIN appkou. Stačí, keď do aplikácie v hlavnom menu, v sekcii Promo kódy zadáš kód CHARLIEHOANJELI a získaš zľavu 2€ z jazdy do alebo z kina / obchodného centra, v ktorom sa kino nachádza. Promo kód môže využiť prvých tisíc zákazníkov. Tak neváhaj a poďme do kina!

Kampaň vznikla v spolupráci so spoločnosťou ITAFILM – exkluzívnym distribútorom filmov SONY PICTURES ENTERTAINMENT na Slovensku.