S úplne novým HOPINom máš pod palcom taxíky aj bratislavskú MHDčku

Pripravili sme pre teba vynovenú verziu aplikácie HOPIN. HOPIN je odteraz rýchlejší a krajší. Redizajn aplikácie prináša lepší zážitok z objednávania taxíkov a nové funkcie ti v rámci mesta pomôžu cestovať pohodlnejšie. Oddnes si budeš užívať objednávanie taxíkov v celkom novom dizajne a s novými dopravnými profilmi. Update aplikácie je aktuálne dostupný pre Android, pre iOS už o pár dní. 

V Bratislave si navyše cez HOPIN pozrieš, kedy ti ide električka, trolejbus či autobus a môžeš si naplánovať trasu MHD alebo vyskúšať luxusnú jazdu jedným z našich limuzínových áut. Najlepšie ti to vysvetlíme vo videu.

Čas na zmenu

Po takmer 5 rokoch fungovania sme sa rozhodli, že je čas posunúť sa ďalej a priniesť veľkú zmenu. HOPIN prešiel dlhodobou prípravou nových možností, dizajnu a funkcionalít. Vyladili sme prostredie aplikácie a vytvorili nové profily užitočných služieb, vďaka ktorým budeš mať dopravu v meste pod palcom. A keďže HOPIN už viac nie je len o taxíkoch, meníme celý dizajn. Prvá vec, ktorú si po aktualizácii HOPIN aplikácie všimneš, je nová ikonka a nové logo. Tie doteraz znázorňovali najmä objednanie taxíka pár kliknutiami, po pridaní nových služieb musia byť logo s ikonkou komplexnejšie. A tak znázorňujú najmä cestu a pohyb. Ak ťa zaujíma, čo všetko najnovšia aktualizácia prináša a aký je nový HOPIN, čítaj ďalej.

Pridali sme nové služby – MHD a LIMO

Keď si HOPIN aktualizuješ, určite ťa prekvapí úplne nové rozhranie aplikácie. Možno chvíľu potrvá, kým si zvykneš, ale nový HOPIN sa ti určite bude páčiť. Je rýchlejší, prehľadnejší a krajší. Platbu za jazdu si vyberieš ešte jednoduchšie – platiť môžeš kartou, v hotovosti alebo si zvoľ firemnú jazdu. Najväčšou zmenou sú však nové služby, ktoré ti pomôžu cestovať v meste ešte komfortnejšie. Preto sme vytvorili profily, medzi ktorými sa môžeš jednoducho prepínať – TAXI, MHD a LIMO.

Všetky skvelé možnosti, na ktoré si v HOPINe zvyknutá/ý, sme ponechali a pridali nové. Profil služby TAXI tak získal najmä na novom dizajne, je prehľadnejší, objednávka je rýchlejšia a menu je intuitívnejšie. Najväčšou novinkou je napríklad filter „Tichá jazda“. Ten môžeš odkliknúť, ak máš práve hĺbavú náladu a nechce sa ti v taxíku konverzovať, ale len pozerať von oknom počas jazdy. Všetky novinky v profile TAXI nájdeš v tomto blogu.

Profily MHD a LIMO sú zatiaľ dostupné iba v Bratislave a aktuálne pripravujeme ďalšie nové funkcie. V spolupráci s Dopravným podnikom mesta Bratislava sme sprístupnili užitočný profil, vďaka ktorému už nezmeškáš žiadny spoj.

Vďaka profilu MHD:
– získaš aktuálne informácie o polohe MHD – vidíš každý autobus, trolejbus a električku
– máš k dispozícii grafikon, cestovný poriadok, navigáciu, mapy a prehľad MHD v reálnom čase
– vidíš najbližšie zastávky a spoje, môžeš sa k nim jednoducho navigovať
– môžeš vyskúšať plánovač trasy z tvojej aktuálnej pozície až na miesto, kam sa potrebuješ dostať
– určite si pozri kompletnú mapu zastávok a spojov s ich celou trasou
– po kliknutí na zastávku vidíš všetky odchody a príchody spojov, ktoré na zastávke stoja
– detaily každého spoja po kliknutí na ikonku – zistíš, ako ďaleko sa nachádza, kedy príde alebo či je nízkopodlažný
– s profilom MHD máš dopravu v meste pod palcom

Profil LIMO funguje rovnako ako TAXI profil, ale navyše v ňom nájdeš:
– limuzínu či nadštandardné auto a môžeš si užiť luxusnú jazdu
– príde po teba vodič v elegantnom dress-code, otvorí ti dvere, ponúkne vodu alebo počas dažďa podrží dáždnik
– odvezú ťa len skutočne profesionálni vodiči s najlepším hodnotením

Aktualizuj si HOPIN ešte dnes a môžeš vyskúšať nové funkcie. Klikni nižšie na tlačidlo (na mobile) a budeš presmerovaný do tvojho Appstoreu, Google Play, WinPhone storu alebo BlackBerry.

Aktualizuj si HOPIN

Pre viac detailov si prečítaj aj blogy:

1) Čo sa zmenilo v TAXI profile? 
2) Všetko dôležité o MHD profile

Taxík si môžeš objednať v Bratislave, Košiciach, Michalovciach, Humennom a v zahraničí v Prahe, Ostrave, Kyjeve, Ľubľane a čoskoro aj v ďalších mestách. S novou HOPIN aplikáciou máš dopravu v meste pod palcom.