Vedel/a si, že tvoj nástup, ale aj samotné cestovanie v taxíku môžu byť vďaka mobilnej aplikácii oveľa pohodlnejšie? Všetci v HOPINe vieme, že napokon vždy záleží len na tom, ako rýchlo si svoj odvoz nájdeš. Každý sa chce predsa dostať na cieľové miesto načas. Aj preto sme dali dokopy tri tipy, ktoré ti cestovanie s HOPINom uľahčia, spríjemnia a umožnia ti dostať sa na rokovanie, večerné pivo, či rande v kine bez meškania.

1. Uprav si miesto vyzdvihnutia

Chceš vyzdvihnúť z domu, ale si stále v práci? Žiaden problém. S HOPINom si môžeš sám vybrať miesto a čas, kde a kedy ťa bude tvoj šofér čakať. Stačí v aplikácii napísať presnú adresu vyzdvihnutia alebo posunutím panáčika na mape svoj výber upresniť. Taxikár bude presne vedieť, kde ťa má čakať a ty si môžeš byť istý, že nestratíš ani minútu pri hľadaní správneho taxíka.

2. Komunikuj so šoférom cez aplikáciu

Ak si si už taxík objednal, no stále trčíš v rýchliku, nie je nič jednoduchšie, ako šoférovi napísať, nech ťa ešte pár minút počká. Nie len, že budeš mať istotu, že sa bez problémov dostaneš do cieľa, ale pomôžeš aj vodičovi pri plánovaní ďalších ciest či pri parkovaní. Rovnaký prístup môžeš očakávať aj od našich vodičov. Ak sa na ceste stane čokoľvek nepredvídateľné, prípadne ťa šofér nebude vedieť nájsť, napíše ti.

3. Zdieľanie polohy nie je len na parádu

Čo by si robil, ak ulicu, kde ťa má vyzdvihnúť taxikár, práve opravujú? Zavoláš na dispečing? S HOPINom nemusíš. Taxikár vďaka aktuálnemu zdieľaniu polohy presne vidí, kde sa práve nachádzaš. Rovnaké možnosti máš aj ty. Svoj odvoz uvidíš na mape a presne budeš vedieť, či už máš vyraziť z bytu alebo ešte stíhaš dopiť svoje espresso.